O inwestycji

O inwestycji

Arkadia Grębałowska to inwestycja zlokalizowana w Krakowie, zapewniająca ciszę i spokój przedmieścia. Oferujemy domy o powierzchni 98,79m2 w nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze. Całość projektu realizowana jest w oparciu o rozwiązania zapewniające najniższe koszty eksploatacyjne budynku przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego komfortu.

Budynek do ogrzewania wykorzystuje pompę ciepła zapewniającą współczynnik COP min. 4,0. W praktyce oznacza to ,że użytkownik za darmo otrzymuje 75% energii potrzebnej do ogrzania powierzchni mieszkalnych z temperatury panującej na zewnątrz.

Oprócz wysokowydajnej pompy ciepła zastosowano również wentylację z odzyskiem ciepła na poziomie 85%. Rekuperacja zapewniającą nie tylko prawidłowo działającą wentylację, o której inni zapominają, ale przede wszystkim filtrację powietrza dostarczanego do budynku nawet z cząstek o wielkości poniżej 2,5 PM pozbywając się w ten sposób problemu zanieczyszczenia powietrza wynikającego z panującego SMOGU !!!

Do budowy użyto wysokiej jakości materiałów budowlanych renomowanych producentów. Ceramiczna dachówka, okna PCV,  tynk elewacyjny o właściwościach antygrzybicznych to tylko nieliczne elementy wyróżniające naszą inwestycję na tle innych budynków.

Budynki ddalone są od głównej drogi o około 150m co zapewnia dobrą komunikację z zachowaniem jednoczesnej ciszy. Przeważa tutaj niska, jednorodzinna zabudowa. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji dla dzieci min. dom kultury, plac zabaw, boisko do koszykówki i piłki nożnej, korty tenisowe, stadnina koni i wiele innych.

Obawiasz się kosztów wykończenia? Nie wiesz jak zaplanować aranżację? Zapewnimy darmową konsultację architekta oraz możliwość wykończenia "pod klucz" wg. oferty przedstawioną przed zakupem lokalu !!!

Grębałowska68